Tarzına Uygun Külot Modelleri ve İsimlerini Öğrenmeye Ne Dersin ?

heading_title

Slip Külot
Rahatlığı ile öne çıkan slip külot için aslında çocukluğumuzdan biri giymekte olduğumuz külot tipi diyebiliriz. Slip külotlar son derece rahattır. Kalçalarını muntazam bir şekilde sarar ve gün boyu kendini rahat hissetmeni sağlar. Slip külot, klasik bikini ile aynı kesime sahiptir. Özellikle pamuklu olan modelleri tercih etmek vücut sağlığının da yararına olacaktır.


Brazilian Külot
Brazilian külot son yıllarda kadınların en çok tercih ettiği külot modellerinin başında yer alıyor. Eğer sen de giydiğin külotun hem şık hem de rahat olmasını istiyorsan Brazilian kesim tam sana göre olacaktır. Bu kesim kalçaları rahat bir şekilde sarar ve vücut hatlarını daha feminen gösterir. Brazilian kesim külotların arka kısmı string külotlara göre daha geniş, slip külotlara göre ise daha dardır. Ön kısmı ise slip kesim gibi rahattır.


String Külot
String külot bazı kadınlar için vazgeçilmezdir. Hatta bu külot tipini kullanan kadınların diğer külot modelleri ile rahat edemediği görülür. String modelin arka kısmı şerit şeklindedir ve kalçaları sarmaz. Ön kısmı ve ağı ise yine slip külot ile benzer şekildedir. String külot alırken mutlaka doğru bedeni tercih etmek gerekir. Doğru bedeni tercih edersen kıyafetin de kusursuz durur. String külot özellikle dar kesim pantolonların altına giymek için idealdir.


Hipster Külot
Hipster külot da Brazilian külot gibi son yıllarda kadınlar tarafından en çok tercih edilen külot modellerinin başında gelir. Bu külot modeli daha çok şort kesimini anımsatır ve son derece rahattır. Kalçanı konforlu bir şekilde sardığı için kendini gün boyu huzurlu hissetmeni sağlar. Oldukça sevimli bir külot modelidir.

Benzer Gönderiler