Burcunuzun Özelliğine Göre İç Çamaşırı Seçimi

heading_title

KOÇ :
Burcunun en güçlü ve ideal rengi kırmızı tonlarıdır. Enerjik yapılarından dolayı daha dikkat çekici ve etkili çamaşırları tercih etmelidir. Parlak ve canlı renkleri tercih ederse kendilerini daha iyi ifade edeceklerdir.


BOĞA:
Boğa burcu kadınının ideal renkleri açık pembe, pastel tonlarıdır. Yemeye, içmeye ve gezmeye para harcamaktan asla vazgeçmezler. Boğa burcu kadını kendi kişiliğini yansıtan tercihlerde bulunmalıdır. Şık ve narin parçalar onlar için her zaman doğru bir seçim olacaktır.


İKİZLER:
İkizler burcu kadının favori rengi orta tonda mavilerdir. Kendine has yapısı olduğundan, iç çamaşırlarında sıradan modellere nazaran daha dikkat çekici olanları tercih ederler. İnce detaylar onlar için önemlidir.


YENGEÇ:
Favori renkleri beyaz, gümüş ve gridir. Gösterişi pek sevmeyen yengeç burçları duygusal, romantik ve sade tercihler yapmalıdırlar. Tercihlerini de bu renkler doğrultusunda yapmaları uygun olacaktır.


ASLAN:
Favori renkleri lame ve dore lerdir. Güçlü ve ateşli kişilik yapısına sahip oldukları için seçimlerini de gösterişli ve çarpıcı tercihlerden yana kullanabilirler. Lükse düşkün oldukları için, seçimlerinde de cesur davranacaktır.


BAŞAK:
Favori rengi krem ve uçuk sarılardır. Narin bir yapıya sahiplerdir ve her şeyin en iyisini isterler bu yüzden beğenme konusunda biraz zorlanırlar. Tercihlerini de kapalı ama çekici olan parçalardan yana kullanmalıdır.


TERAZİ:
Favori rengi mavidir. Her zaman etkileyici parçaları seçmek isterler. Estetiklik onlar için önemli olduğundan pahalı ve kaliteli olanları seçecektir. Çamaşırlarını takım olarak almaları onlar için ideal seçim olacaktır.


AKREP:
Favori renkleri siyah ve bordodur. Her zaman tutkulu olan Akrep kadını herkesin kolay kolay seçmeyeceği seksi parçaları rahatça tercih edebilir. Lüks ve gösterişi seven akrepler için jartiyerli külotlar doğru seçim olacaktır.


YAY:
Bu burcun kadınının favori renkleri turkuaz, koyu mavi ve özellikle de mordur. Özgür yapıları nedeni ile macerayı ve doğadan ilham almayı severler. Çiçek desenli ve doğayı anımsatan tercihler onlar için ideal seçimler olacaktır.


OĞLAK:
Favori rengi kahvedir. Giydiğini iyi taşımak gibi bir yapısı vardır. Şık ama rahat tercihler onlar için idealdir. Kendilerini sembolize eden parçaları ve daima kaliteyi tercih edeceklerdir.


KOVA:
Bu burç kadınının favorisi renklerin karışımıdır. Kova kadını akıllı ve zekidir ve farklı bir ışığa sahiptir. Seçimlerini hep dikkat çekicilikten yana kullanırlar ancak turkuaz rengi parçalar onlar için ideal bir seçim olacaktır.


BALIK:
Favori renkleri bebek mavisi, yeşil tonlar. Cömert, hassas ve şefkatli yapıya sahiplerdir. Şık yerine süslü şeylere düşkünlüğü daha fazladır. renkli, parıltılı, ışıltılı parçalar onlar için doğru seçim olacaktır.

Benzer Gönderiler