Blog

İç Çamaşırın Tarihi Ve Zaman İçerisinde  İç Çamaşırlarının Şaşırtıcı Değişimleri

İç Çamaşırın Tarihi Ve Zaman İçerisinde İç Çamaşırlarının Şaşırtıcı Değişimleri

İç çamaşırları 300 yılı aşkın süredir hayatımızda olsa da her zaman bugün göründükleri gibi değillerdi. Birçok kadının illet olarak gördüğü sütyenlerden tutun da korselere, tangalardan braletlere kadar inanılmaz değişimler geçiren iç çamaşırları fonksiyonel kullanımlarının yanı sıra modanın değişimiyle birlikte de şekillendiler. İhtiyaçlara göre form değiştirip değişik renklerde, bedenlerde ve amaçlarda hayatımıza girdiler. Bazen seksi hissetmemizi sağladılar bazen de berbat. Gelin sizinle beraber iç çamaşırlarının geçmişten günümüze evrildiği hallere bir göz atalım.

Tarzına Uygun Külot Modelleri ve İsimlerini Öğrenmeye Ne Dersin ?

Tarzına Uygun Külot Modelleri ve İsimlerini Öğrenmeye Ne Dersin ?


Günümüzde farklı tarza ve beğenilere sahip olan kadınlar için tasarlanmış çok sayıda külot modeli bulunuyor. İşte bunlardan en çok tercih edilenler:


Burcunuzun Özelliğine Göre İç Çamaşırı Seçimi

Burcunuzun Özelliğine Göre İç Çamaşırı Seçimi

Doğduğumuz andan itibaren karakterlerimizi etkileyen burçlar, yaptığımız tercihler konusunda da büyük rol oynuyor.

Her burcun kendine özgü karakteristik yapısı vardır. Kimi burçlar klasik, kimi sportif kimi de çekici görünmeyi seven karakteristik özelliktedirler.

Peki biz burcumuzun özelliklerine göre doğru tercihler yapıyor muyuz?

Bu yazımızda burcunuzun özelliğine göre doğru iç çamaşırı seçimi yapıyor musunuz veya burcunuzun özelliğine göre sizin doğru iç çamaşırı seçiminiz ne olmalı bunlardan bahsedelim.

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)